Вівторок, 16.10.2018, 12:13

Методична робота

У кінці серпня були проведені засідання шкільних методичних об'єднань, на яких було розглянуто такі питання:

- аналіз методичної роботи за минулий навчальний рік;

- обговорення та затвердження плану роботи МО на 2015 - 2016 навчальний рік;

- ознайомлення з Інструкцією ведення шкільної документації та інші питання

Атестаційні матеріали вчителів, які атестувались

у 2014-2015 н.р.

ШКРИТЮК МАРІАННА ВАСИЛІВНА

Педагогічне кредо:
 «Учитись важко, а вчить ще важче, але не мусиш зупинитись ти.

Як дітям віддаси усе найкраще, то і сам досягнеш нової мети!»

Народилася:  31 жовтня 1984 року в с. Барбово Закарпатської області

В 2010 році закінчила : Ужгородський національний університет, біологічний факультет, за спеціальністю викладач біології та хімії.

В Барбівській ЗОШ І-ІІ ст. працює з 2008 року.

Стаж роботи – 6 років.

ГОРДУБЕЙ НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА

Проблемне питання

“Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках фізики”

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО:

« … Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання »

В.О. Сухомлинський

Дата народження:   28.05.1989 р.
Освіта: вища
ВНЗ: УжНУ
Спеціальність: фізика
Кваліфікація: фізика, викладач

ШКІЛЬНЕ МО жовтень 2016 р.

07.11. 2016 року вчителькою початкових класів Плеша Н.І. було проведено відкритий урок у 3 класі з математики на тему "Додавання і віднімання числа 1(170 + 1, 187 - 1). Попереднє і наступне числа у натуральному ряді. Істинні і хибні числові рівності і нерівності. Задачі на дві дії першого ступеня".

Метою уроку було ознайомити учнів з додаванням і відніманням числа 1 у межах 1000; удосконалювати вміння розв'язувати задачіна дві дії першого ступеня, розрізняти істинні та хибні числові рівності й нерівності; розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення; виховувати старанне ставлення до навчання.

Тип уроку: комбінований

Також 08.11. 2016 року класним керівником 6 класу Шкритюк М.В., було проведено виховну годину на тему "Вчинок і наслідок".

Мета: ознайомити учнів із поняттям "вчинок" як реальна дія; вчити учніваналізувати запропоновані ситуації, характеризувати достойні і недостойні вчинки, передбачати наслідки своїх вчинків; дати поняття "можна" та "не можна"; розвивати вміння контролювати та аналізувати свої та чужі вчинки, зробити їх усвідомленими; виховувати бажання здійснювати достойні вчинки, повагу до людей.

09.11.2016 року вчителькою гуманітарного циклу Сідей Г.В. було проведено відкритий урок з зарубіжної літератури у 8 класі на тему "Давньогрецький театр та його особливості".

Мета: ознайомити учнів з особливостями виникнення, облаштування та функціонування давньогрецького театру; розвивати уважність, допитливість, навички зв'язного мовлення, логічного мислення; сприяти вихованню поваги до театрального мистецтва та античної культури; встановити зв'язок традицій давньогрецького театруіз сучасним, розвивати емоційну та творчуактивність учнів, виховувати інтерес до історії та культури Давньої Греції.

Тип уроку: урок - тренінг.

10.11. 2016 року вчителькою природничо - математичного циклу Мейсар Н.М. було проведено відкритий урок у 8 класі на тему "Тотожні перетворення раціональних виразів".

Мета: узагальнити та систематизувати знання про раціональні дроби, виконання дій над раціональними дробами; розвивати пізнавальну діяльність, творчі здібності учнів шляхом виконання різноманітних вправ та нестандартних вправ; виховувати уважність, охайність та культуру математичної мови.

Тип уроку: узагальнення та систематизація знань

«  Жовтень 2018  »