Вівторок, 16.10.2018, 12:31

Візитівка школи

Заснована наша школа 1933 року, як державна народна школа с.Барбово. До цього часу існувала церковно-приходська школа. Першим управителем державної школи був Ю. Шварц.

Новий корпус школи зданий в експлуатацію 1 вересня 1978 року.

Директор школи - Пойдинець Юрій Юрійович, вчитель історії, вчитель початкових класів,  стаж роботи -  5 років.

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Товт Ганна Іллівна, вчитель початкових класів, вчитель етики, спеціаліст вищої категорії, стаж роботи - 34 років.

Удосконаленню навчально-виховного процесу у школі сприяє чітка злагоджена система роботи педагогічного колективу над розв'язанням конкретної педагогічної проблеми:

" Формування особистості, розвиток здібностей та моральних якостей учнів шляхом гуманізації та демократизації навчально-виховного процесу. "

Пріоритетними напрямками в роботі є:

·        Якісне вивчення і впровадження в практику роботи школи та вчителів основних документів держави в галузі освіти та новинок методичної літератури;

·        Удосконалення системи навчання та виховання учнів, більш ретельної підготовки до уроків, враховуючи можливості кожного учня, прогнозуючи наслідки навчальної діяльності;

·        Удосконалення методів і форм навчально-виховної роботи шляхом впровадження нових форм і методів навчання;

·        Виховання учнів на кращих традиціях рідного краю, села, активізувати роботу гуртків у фольклорному напрямку, розширити роботу краєзнавчого музею;

·        Посилити єдність педагогічного та батьківського впливу на дітей школи.

Дирекція школи належну увагу приділяє роботі з педагогічним колективом із озброєння вчителів знаннями з питання розвитку творчих здібностей учнів, впровадження в практику своєї роботи передових педагогічних технологій, використання ПК, інтерактивних методів роботи, вихованню естетичних смаків та бережливого ставлення до природи.

Головна мета вихованої роботи - це виховання духовно багатої, розвиненої особистості, громадянина України.

Дитина - це диво, що одного разу сталося. Саме навколо неї, наче навколо сонця, повинно обертатися все, щоб сонечко сяяло радісно, щоб блищали дитячі очі, щоб не згасло прагнення пізнавати нове.

Учні нашої школи беруть активну участь у Міжнародних конкурсах: "Кенгуру", "Левеня", "Лелека". Неодноразово учні приймають активну участь в спортивних змаганнях.

Наш колектив досяг певних успіхів у всіх напрямках діяльності школи. Головне у нашій справі - результат.

Попереду ще багато планів чого б хотілося зробити. Стосовно результату: ми сіємо, ми живемо своєю роботою, любимо дітей. Нам не байдуже їхнє майбутнє. І ми мріємо, щоб кожен з дітей, що пройшли через наші руки - був здатен вижити в цій не простій ситуації в країні, створив щасливу сім'ю, вболівав за справи держави, чинив добро, справедливість в цьому світі.

Наша школа - це школа радості для учнів, школа творчості для вчителів, школа спокою і надії для батьків, а успіх - для всіх!

• Кадрове забезпечення – 20 учителів
  • Вища категорія – 4