Середа, 21.11.2018, 20:12

Головна » 2016 » Квітень » 9 » МИ - ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!!!
МИ - ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!!!

Здоров’я дитини- багатство родини!

Здоров’я  народу – багатство країни!

В народі кажуть "Або ви турбуєтесь про своє здоров’я, або воно потурбує вас." У сучасному суспільстві життя й здоров’я людини визначаються як найвищі людські цінності. Батьків і педагогів сьогодні надзвичайно хвилює питання допомогти дітям бути здоровими, сильними, витривалими. Адже, на жаль, несприятливі соціально-економічні умови сучасної України, важка екологічна ситуація, інформаційне перенасичення та інтенсифікація навчального процесу викликають тенденції до погіршення здоров’я дітей і учнівської молоді.

Здоров’я цієї вікової групи особливо важливо, тому що, за оцінкою фахівців, приблизно 75% хвороб дорослих є наслідком умов життя в дитячі та юнацькі роки. Майже 90% дітей, учнів, студентів мають відхилення в здоров’ї, а більше 50% - незадовільну фізичну підготовку. Україні необхідне покоління з високим рівнем освіченості, культури і здоров’я, здатне сприймати загальнолюдські цінності, творчо, продуктивно та довго діяти в будь-якій галузі соціальної практики.

Головне завдання дорослих полягає в тому, щоб сформувати в українців свідоме ставлення до власного здоров’я. Утвердження загальнолюдських цінностей, збереження здоров’я громадян України є винятково актуальною проблемою сьогодення.

Мета реалізується через наступні завдання:

·         виховання потреби і умінь самостійно займатися фізичною культурою і спортом;

·         розширення функціональних можливостей організму і укріплення здоров’я;  розвиток рухливих якостей;

·         формування культури здорового способу життя учнів як у навчальний, так і позаурочний час;

·         формування особистісно-ціннісного ставлення до здоров’я та усвідомленої потреби у здоровому способі життя.

Фото:https://picasaweb.google.com/109580256596109159362/ugkEt

Переглядів: 222 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/1