Неділя, 25.02.2018, 11:19

Головна » 2017 » Березень » 16 » Міжнародний математичний конкурс " Кенгуру - 2017"
Міжнародний математичний конкурс " Кенгуру - 2017"

Якщо ви хочете брати участь у великому житті, то наповнюйте свою голову математикою, поки є для цього можливість. Вона надасть вам потім величезну допомогу у всій вашій роботі

М. І.Калінін

Конкурс «Кенгуру» — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати. Організація «KANGOUROU SANS FRONTIERES» налічує на сьогодні 46 країн. Україна вперше провела в себе конкурс 1997 року.

На початку 80-х років XX століття Пітер Голлоран, професор математики з Сіднея, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп'ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

У 1997 вперше було проведено конкурс-гру «Кенгуру» на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. Івана Франка, викладач якого Євген Пенцак був першим координатором гри «Кенгуру» в Україні.

Конкурс проводиться в шести вікових групах:

• Малюк 2 — для учнів 2 класів;
  • Малюк 3,4 — для учнів 3 — 4 класів;
  • Школярик — для учнів 5 — 6 класів;
  • Кадет — для учнів 7 — 8 класів;
  • Юніор — для учнів 9 — 10 класів;
  • Випускник — для учнів 11 класів.

Основна мета конкурсу - залучити до активних занять математикою якомога більшу кількість учнів.

Учасникам  5 – 11 класів пропонується 30 задач, до кожної з яких дається 5 варіантів відповіді, серед яких тільки одна правильна. Учасник повинен на спеціальному бланку відмітити правильну відповідь без будь-яких пояснень. Термін виконання завдань – 75 хв. Цього року у математичному конкурсі взяли участь 29 учасників. Учні із задоволенням приймають участь у математичному конкурсі і кожного року підтверджують це своїми досягненнями - результатами.

Фото: https://goo.gl/photos/mTAKQoUbzPW9P9gs5

Переглядів: 802 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/1