Неділя, 21.10.2018, 19:08

Головна » 2013 » Листопад » 10 » Національний проект «Відкритий світ»
Національний проект «Відкритий світ»
    Національний проект «Відкритий світ», що є одним із ключових компонентів реалізації Національного плану дій 2013 року, затвердженого Президентом України Віктором Януковичем, перейшов у практичну фазу реалізації. Сьогодні розпочався перший етап проекту, що охопить протягом 3-х наступних місяців 55 шкіл у всіх областях України. Учні та вчителі сьомих класів будуть забезпечені персональними мобільними комп’ютерами (так званий «електронний вчитель») з підключенням до широкосмугового Інтернету. Навчальні класи кожної школи отримають інтерактивні мультимедійні дошки та цифрові лабораторії. Про це сьогодні повідомив під час презентації Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

На першому етапі НП «Відкритий світ» задіяно 14 компаній лідерів ІТ ринку України та міжнародні компанії, що володіють провідними технологіями у навчальній сфері. Проект підтримав ініціативу об'єднання 8 з 14 учасників конкурсу для створення освітнього контенту. Компанії об'єдналися довкола інноваційної платформи американської компанії «Труніті» (Trunitycompany).

Серед них ТОВ «Вівере Бене 2» (ТМ «Розумники»), АТ «СІТРОНІКС Інформаційні Технології», ТОВ «Сучасні Освітні Технології» (ТМ «Study-Buddy»), Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Національний центр «Мала академія наук України», ТОВ «Едуком», ТОВ «Техноматика», ТОВ «Енглер», румунська компанія «SIVECO». До консорціуму також приєдналися портал «Наша школа» та міжнародна група компаній «SystemGroup».

Таким чином, НП «Відкритий світ» досягнув максимального результату, враховуючи внесок у розвиток проекту усіх зацікавлених партнерів.

Об'єм приватних інвестицій в реалізацію лише освітньої складової проекту становитиме 40 млн грн, не включаючи оцінку вартості платформи SAAS компанії «Труніті».

Як повідомив В. Каськів, другий етап проекту розпочнеться вже 1 вересня цього року. Він охопить 2 000 шкіл України та буде згодом поширений на 5-9 класи. В організаційну модель цього етапу будуть закладені результати аудиту консалтингової компанії з «великої четвірки», котра надасть висновки тестування обладнання та освітнього порталу протягом 1-го етапу.

Владислав Каськів, Голова Держінвестпроекту:«Проект, котрий ми розпочали, дозволить повернути Україну на передовий світовий рівень та дасть доступ до всіх освітніх ресурсів на планеті на всіх мовах. Перевагою НП «Відкритий світ» є те, що він забезпечить рівний доступ до освіти дітям у всіх куточках України».

Террі Ендертон, виконавчий директор компанії «Труніті»\ Terry B. Anderton,Chief executive officer of Trunity company:«Проект, котрий розпочав втілювати український Уряд є знаменним. Він складний технологічно, продуманий до деталей та націлений на перспективу. Його втілення дасть українській молоді той поштовх, котрий розкриє її творчий та розумовий потенціал. Ми дізналися про проект вперше під час роуд-шоу в США і саме цей проект став передумовою виходу на український ринок. Інвестиція, котру ми здійснюємо, є інвестицією у розвиток українського суспільства і ми щасливі бути дотичними до цього».

Костел Тодор, віце-президент СІВЕКО Румунія\ CostelTodorVPSIVECO: «Освіта є основою суспільства, усі стейкхолдери мають бути залучені до її покращення: вчителі, учні, діти і, звичайно, Уряд. Ми можемо зробити великий внесок в покращення освіти України і раді бути залученими до цього процесу».

Через 3 роки понад 20 000 середніх шкіл і 1,5 млн учнів будуть забезпечені найновітнішою системою інтерактивного мультимедійного навчання, що базується на використанні широкосмугового Інтернету та цифровій освітній хмарі — порталі

Переглядів: 452 | Додав: Silver | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »