Неділя, 25.02.2018, 11:23

Головна » 2014 » Жовтень » 24 » Пам'ять серця
Пам'ять серця

Наше минуле і наше майбутнє пов’язані між собою незримим мостом пам’яті. Пам'ять… Вона вічна, не дає згаснути для нащадків жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

24 жовтня в Барбівській школі відбулося урочисте свято «Згадаймо ті роки» присвячене визволенню України та Закарпаття від фашистських загарбників в якому брали участь учні 5 – 8 класів.

Учні розповіли про визволення Закарпаття, читали вірші закарпатських поетів про події осені 44 – го року, вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Ведучі свята детально нагадали нам ті минулі роки під час яких, невимовно тяжких втрат зазнав і український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль. Скільки безвинних людей зазнали нечуваних тортур, знущань та принижень у концтаборах, тюрмах, на примусових роботах та пересильних пунктах!

Також було проведено музичний номер, де дівчата виконували пісні про солдат, які йшли воювати «Степом, степом йшли у бій солдати», пісні про зажурених матерів, які не дочекалися синів з війни «Заснули мальви коло хати» тощо.

На святі виступила і директор школи Туряниця Марія Юріївна висловивши слова вдячності за підготовку до урочистості визволення Закарпаття від фашистських загарбників учням школи та педагогічному колективу які були залучені.

Усе пережито. Важка сторінка війни перегорнута, та пам'ять і слово живе. Свято визволення нашого Закарпаття дороге і важливе для всіх нас: зовсім юних, старих припорошених снігом сивини… тож щиро вітаємо Вас зі святом Визволення, святом Надії і Миру.

Переглядів: 207 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2014  »