Середа, 12.12.2018, 12:07

Головна » 2015 » Березень » 26 » Конкурс - огляд учнівських колективів художньої самодіяльності "Самоцвіти дитячих талантів"

Діти   повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

Василь Олександрович Сухомлинський
  25 березня учні нашої школи брали участь у відбірному районному  огляду - конкурсу  художньої самодіяльності "Самоцвіти дятячих талантів" на базі Залужанської школи І - ІІІ ступенів.
  Виховання у підростаючого покоління поваги до національної культурної спадщини, виявлення та підтримка творчих здібностей талановитих дітей та молоді – ось основна мета  конкурсу. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців.
 Увазі глядачів   було представлено 6  номерів.

1. Хор

Сл. І муз. А. Кос-Анатольського

«Весняний Вальс»

Керівник: Купець М. П.

1. Чеська народна пісня «Полька».
  2. Гумореска про тещу

Виконував  учень 5-го класу Сідей Ярослав

Керівник Калій Л. П.

1. Вокальний ансамбль

Сл. І муз. Анатолія Житкевича

«Я відаю тобі любов»

Керівник: Купець М. П.

1. Сл. І муз. Тіни Кароль

«Україна – це ти!»

Заспівували  Рошко Маріанна та Шкритюк Вікторія

1. Українська народна пісня "Варенички"

Виконував  дует Сідей Ярослав та Бровді Мирослава

На кожному кроці  спалахи дитячих талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, але кожному з них приділяють неабияку увагу. Тож будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, які взялися за таку благородну справу, будуть їм у цьому допомагати. І на українському мистецькому олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!!!

Переглядів: 326 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2015  »