Неділя, 25.02.2018, 11:38

Головна » 2015 » Жовтень » 23 » ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ
ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ

У період з 19 по 23 жовтня 2015 року в Барбівській загальноосвітній школі були проведені засідання методичних об’єднань. Згідно річного плану 19 жовтня  2015 року Мікловш Н.В. провела виховну годину у 4  класі на тему: "Природа навколо нас". Мета : Розширити знання учнів про значення природи у житті людей та її вплив на навколишнє середовище;  усвідомлювати необхідність зберігати і примножувати природні багатства; поглиблювати і розширювати основи екологічної культури; з'ясувати особливості життя тварин; ознайомити з «Червоною книгою»; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до неї.

21 жовтня вчителем  математики та інформатики Мейсар Н.М.  було проведено  відкритий урок у 9 класі з алгебри  на тему: «Розв’язування лінійних нерівностей з однією змінною».  Метою уроку було розширити, узагальнити та систематизувати знання про лінійні нерівності,  повторити алгоритм розв’язування нерівностей,  закріпити властивості, які використовуються при розв’язуванні нерівностей з однією змінною, а також вдосконалювати знання з розв’язування нерівностей, та  з  графічного зображення множин розв’язків та запису відповідних проміжків. За допомогою вправ виконати пропедевтику до розв’язування систем лінійних нерівностей з однією змінною.

Розвивати логічне мислення при встановленні зв’язку між знаком нерівності та графічним зображенням множини розв’язку,  та записом числового проміжку. Розвивати навички самостійної роботи та самоаналізу, математичну мову, інтерес до предмета, розширювати кругозір.

Виховувати свідоме ставлення до навчання та  пізнавальну активність учнів, почуття особистої відповідальності кожного учня  при роботі в колективі, а також ліпити  творчу, всебічно розвинену особистість.

21 жовтня вчителем музики Купець М.П. було проведено відкритий урок у 2 класі на тему:"Пісня, танець і марш…зустрічаються". Мета уроку: розкрити поняття «танцювальна», «пісенна», «маршова» музика, «коломийка»; надати учням уявлення про музику як мистецтво, що розповідає про життя людей і навколишній світ мовою музики; підготувати учнів до уроку узагальнення знань;

Розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності; розвивати вокально – хорові навички, творчі здібності учнів;

Виховувати музичну культуру та моральні якості учнів( доброту, співчуття, людяність, любов до рідного краю та народних традицій.

22 жовтня вчителем української мови та літератури Калій Л.П. було проведено відкритий урок у 6 класі на тему:"Пригоди фразеологізмів у країні мовознавства» ( поняття про фразеологізм, його лексичне значення). Мета уроку: дати учням загальні відомості про фразеологізми; вчити пояснювати  значення фразеологізмів, правильно використовувати їх у мовленні; ознайомити із фразеологічним словником української мови;

Розвивати культуру мовлення, образне мислення;

Виховувати бажання здобувати знання.

ФОТО ТУТ:     https://picasaweb.google.com/109580256596109159362/ozQurC#

Переглядів: 203 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/1