Неділя, 25.02.2018, 08:09

Головна » 2017 » Листопад » 11 » ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ
ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ

Згідно річного плану 20 жовтня 2017 року  вчителем української мови та літератури Калій Л.П. було проведено відкритий урок у 6 класі.  Тема. Де ж того євшану взяти, щоб у край свій повертав? (за поемою Миколи Вороного «Євшан – зілля»). Мета: з’ясувати  історичну основу поеми, закріпити знання змісту, продовжити формувати вміння робити ідейно-художній аналіз, розвивати навички співпраці в групах; пробуджувати в серцях дітей патріотичні почуття.

01 листопада  Дрогобецька Я.В. провела виховну годину у 2 класі.  Тема. У дружбі жити – не тужити. Мета: формувати уявлення дітей про дружбу і товаришування; вчити оцінювати свої вчинки і вчинки оточуючих людей; розвивати вміння аналізувати, робити висновки; виховувати дружелюбність, бажання бути другом.

02 листопада Товт Я.І. провела відкритий урок з української мови у 3 класі.  Тема. Основа слова. Частини основи: корінь, префікс, суфікс. Мета: формувати в учнів поняття про основу слова; вчити виділяти змінну частину, визначати основу в словах; розвивати мовлення; виховувати любов до природи.

07 листопада вчителем біології та хімії Шкритюк М.В. було проведено відкритий урок у 9 класі. Тема. Класифікація хімічних реакцій за різними ознаками. Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів про хімічні реакції, ознайомити із ознаками класифікації хімічних реакцій; розвивати навички і вміння визначати тип хімічних реакцій за рівнянням; навчити розрізняти реакції сполучення, розкладу, заміщення та обміну. Розвивати навички складання рівняння хімічних реакцій, вміння наводити приклади вивчених типів хімічних реакцій.

ФОТО: https://photos.app.goo.gl/P9izFFFGGCHgo9vn1

Переглядів: 96 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/2