Неділя, 21.10.2018, 19:16

Головна » 2018 » Березень » 15 » ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ
ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ

У період з 27 лютого по 15 березня  2018 року в Барбівській загальноосвітній школі були проведені засідання методичних об’єднань. Згідно річного плану 27  лютого  2018 року  вчитель географії Калинич Р. Ю. провів відкритий урок у 8 класі на тему Гірські ландшафти Українських Карпат, особливості їх зміни з висотою, використання та охорона"

Мета: освітня -  сформувати в учнів систему знань про Українські Карпати, особливості географічного положення, клімат, рельєф, рослинний і тваринний світ; стимулювати учнів до самостійного пошуку й аналізу необхідної інформації; удосконалювати прийоми  роботи з різними джерелами знань.

Розвивальна – розвивати інтерес до вивчення географії, вводячи в урок елементи цікавої географії; розвивати логічне мислення, навички й уміння порівнювати, аналізувати, робити висновки.

Виховна – сприяти формуванню світоглядних ідей про єдність компонентів природи та пристосування організмів до умов навколишнього середовища; формувати переконання у необхідності вивчення та збереження природи.

06 березня Зійнич І. І. провела відкритий урок з математики у 1 класі на тему "Додавання і віднімання чисел у межах 20. Розв’язування задач"

Мета: удосконалювати навички додавання і віднімання чисел в межах 20; закріплювати вміння складати та розв’язувати задачі на різницеве порівняння за коротким записом; сприяти удосконаленню обчислювальних навичок, умінь розв’язувати задачі, порівнювати числа; створити комфортні умови навчання та виховання шляхом впровадження новітніх технологій; розвивати логічне мислення, кмітливість; виховувати акуратність, працьовитість.

13 березня 2018 рік - засідання МО вчителів суспільно - гуманітарного циклу. Відкритий урок з англійської мови на тему  " London. How to get about the town?" - вчитель: Ланьо Т. С.

Мета: сформувати уявлення учнів про столицю Великобританії та про визначні місця Лондона; систематизувати одержані знання про визначні місця Лондона; навчити учнів вимові вивчених слів та словосполучень; формувати комунікативну компетенцію;  розвивати вміння та навички читання, аудіювання, письма та усного мовлення; розвивати навички групової та парної форми роботи, розвивати стійку пам'ять, довготривалу увагу, вміння спілкуватись та доводити свою точку зору до співрозмовника; виховувати інтерес до вивчення англійської мови, її історії та культури, дружнього та позитивного ставлення до людей різних країн та народностей, виховувати культуру поведінки у місті; формувати культуру мовлення.

15 березня  вчитель української мови та літератури  Калій Л. П. провела відкриту виховну годину у 5 класі на тему « Поважай людей – і поважатимуть тебе»

Мета: розвивати в учнів впевненість, що успіх залежить від власних зусиль, від того, наскільки ми будемо людяними, гуманними, толерантними у стосунках; навчити оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги; пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального, бажання берегти людську гідність;  виховувати повагу до людей, доброзичливість, здатності прощати і просити пробачення, протистояти виявам несправедливості, жорстокості.

Фото:https://photos.app.goo.gl/JZG4SmYC5RjASV392

Переглядів: 49 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/1