Субота, 23.06.2018, 11:49

Головна » 2018 » Травень » 29 » ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!
ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

ЗАПОВІТ випускнику України.
Не згуби в своїм серці «людину»,
Світу «правди» неси полум’я,
Не цурайся,люби Україну,
Бережи своє чесне ім’я.
Розгорни соколинії крила,
Прапор «волі» здійми догори,
Хай несуть Твої дужі вітрила
 Лиш могутні,попутні вітри.
 Хай щасливою буде дорога,

Котру вибереш Ти серед всіх.
 Пам’ятай і молися до Бога

Душу хай не осквернює гріх.
      Не забудь своїх друзів ніколи,
          І затям, як святий «заповіт»,
            Що є мама,
        є вчитель,
           є школа,
         Котрі вивели Тебе у світ.

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселий і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у Вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д. Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували вам багато гарного.

Сердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.
Нашим юним друзям - школярам ми бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники  покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

ФОТО:https://photos.app.goo.gl/scbrAnPR8VDWlgir2

Переглядів: 30 | Додав: Silver | Рейтинг: 5.0/1