Неділя, 25.02.2018, 21:24

Головна » 2013 » Вересень » 26 » Зустріч випускників 1981 року
Зустріч випускників 1981 року

Нарешті збулись мрії колишніх учнів Барбівської ЗОШ І-ІІ ступенів 1981 року випуску.

При зустрічі всім хотілося побачити однокласників та учителів. Хоча багато  випускників проживають за кордоном, але, як виявилося, це не перешкода, коли у людини є бажання.

Ось настав той час, коли всі прийшли до рідної  школи, сіли за парти  і поринули в дитинство.

Серця зігрілись любов’ю, адже однокласники – це на все життя. Шкільні роки залишились в  серцях у кожного із нас. Яке це щастя побачити один одного через стільки років. Вже появилась сивина, але, сівши за парти, ми повернулись у ті роки, коли були учнями.  Кожен із нас згадав свої мрії. Можливо, вони і не всі здійснилися, але ми зрозуміли, що  стали справжніми людьми, в яких залишилась повага один до одного, до своїх дорогих учителів.

Як було приємно побачити їх посмішку. Роки наклали свій відбиток на їх обличчя, але вони ще більше для нас стали рідними.

Тих вчителів, яких, нажаль, вже немає в живих, вшанували хвилиною мовчання.

На зустріч було запрошено першу вчительку, заслуженого вчителя України – Секереш Ельвіру Антонівну, яка на даний час викладає в м.Мукачеві. Разом з нею згадали все хороше та кумедне що відбувалося  в шкільні роки. Передивилися фотографії своєї класної  родини. Ельвіра Антонівна всіх згадала та розповіла трохи про своє життя.

На зустріч також були запрошені колишні вчителі школи:      Калій Ю.І. – вчитель географії,

Калій М.А. – вчителька  біології,          Рошко О.А. – вчителька російської мови та літератури,

Фейса М.В. – вчителька хімії,                Пойдинець М.А. – вчителька історії.

Цей день був наповнений спогадами та приємними несподіванками. Тому хочеться звернутися до всіх учнів школи та колишніх випускників, щоб не забували рідну школу, своїх однокласників та вчителів. Адже  вони вклали в нас всю свою любов і наставляли нас на вірний шлях. Бо ніякі кордони для нас не закриті, любов та повага їх відкривають. Це довели і наші однокласники, які приїхали на зустріч випускників з Німеччини.

Сподіваємось, що ця зустріч випускників 1981 року не була останньою. До нових зустрічей!

Переглядів: 471 | Додав: Silver | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2013  »